New Page 1
 
top menu       صفحه اول | دانشگاه | ریاست دانشگاه | معاونت ها | دانشکده ها | بیمارستانها | شبکه بهداشت و درمان | مراکز تحقیقاتی | مجلات دانشگاه |  | تماس لينكهاي مفيد | درباره كاشان

امام حسن عسکری (ع) فرمودند: تمام پلیدیها در خانه ای قرار داده شده و کلید آن دروغگویی است ::: تحف العقول، ص 488


سومین نشست شورای خیرین سلامت کاشان و آران و بیدگل برگزار شد-22/12/903/12/2012 12:40:23 PM

سومین نشست شورای خیرین سلامت کاشان و آران و بیدگل با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، معاون هماهنگی امور استانهاي مجمع خیرین سلامت کشور و اعضاء مجمع خیرین سلامت کاشان در سالن اجتماعات دکتر محمد قریب دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد.

هدف از تشکیل این نشست، انتخاب اعضای هیات مدیره، بازرسین، مدیرعامل به مدت دو سال بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این مراسم ضمن تشکر از خیرین سلامت شهرستان کاشان و آران و بيدگل گفت: با عنایت پروردگار و مشارکت و همکاری خوب خیرین سلامت، پروژه های عمرانی زیادی در این شهرستان بنیان گذاشته شده و به بهره برداری رسیده است.

دکتر محمد حسین اعرابی با اشاره به اولویت بندی پروژه ها افزود: توان مالی دانشگاه در انجام پروژه های عمرانی محدود است.

وی با اشاره به بهره برداری بیمارستان اعصاب و روان کاشان در سال 1391 با کمک خیر سلامت تصریح کرد: امیدورم با مشارکت و همراهی شما خیرین، شاهد افتتاح پروژه های بیشتری باشیم.

وی اظهار داشت: یکی از مسائلی که در اجرا و بهره برداری از پروژه های عمرانی باید به آن توجه کرد مسئله تامین نیروی انساني مراکز بهداشتی - درمانی در مرحله افتتاح است که با پیگیری های صورت گرفته مجوز استخدامی نیروی انسانی مراکز در مرحله بهره برداری، گرفته شده است.

وی با اشاره به رسالت مجمع خیرین سلامت در راستای اهداف دانشگاه و ارتقای سلامت جامعه ادامه داد: دانشگاه در رسیدن به اهداف بزرگ و کلان خود نیاز به همکاری و تعامل خیرین سلامت دارد.

دکتر اعرابی به سابقه طولانی شهرستان کاشان در انجام امور خیر اشاره کرد و گفت: اکثر بیمارستانهای این شهرستان توسط خیرین بنا شده که این نشان دهنده پتانسیل و ظرفیت بالای خیرین در شهرستان کاشان و آران و بیدگل است.

وی تامین تجهیرات را از نیارهای اصلی دانشگاه ذکر کرد و افزود: جراحان بسیار ماهری در اتاق عمل بیمارستانهای شهر فعال هستند ولی به علت نبود و فرسوده بودن بعضی از تجهیزات، در تشخیص و جراحی محدود می شوند و با خرید تجهیزات پیشرفته شاهد تنوع اعمال جراحی خواهیم بود.

وی، کمک خیرین در خرید دستگاه رادیوتراپی را برای جلوگیری از صرف هزینه های سنگین بر دوش بیماران و مراجعه آنها به شهرهای همجوار بسیار سودمند دانست.

وی در پایان افزود: امیدوارم با برنامه ریزی، پیگیری و همراهی شما خیرین عزیز، مجموعه دانشگاه و سلامت و بهداشت شهرستان در سالهای آتی در طراز و رتبه بالا قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور استانهاي مجمع خیرین سلامت کشور نیز در این مراسم گزارشی از عملکرد خیرین سلامت کشور را اراده نمود.

اسماعیل غنیان نیز در این مراسم ضمن تشکر از فعالیت های خیرین سلامت شهرستان کاشان و آران و بيدگل و رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: انجام کارهای خیر جزء باقیات الصالحات است.

وی فعالیت مجمع خیرین سلامت شهرستان کاشان را جزء مجموعه های برتر در کشور دانست و افزود: کاشان در انجام امور خیر دارای قدمتی دیرینه است.

وی با اشاره به 111 شعبه این مجمع در کشور تصریح کرد: هدف، انجام پروژه ها در مناطق کمتر توسعه یافته می باشد.

وی با اشاره به فعالیت خیرین سلامت در بعضی از شهرستانها بیان کرد: خوشبختانه شهرستانهای فاقد دانشگاه علوم پزشكي نیز در این زمینه فعال می باشند.

وی گفت: هر شخصی که کمک فکری، فیزیکی و مالی انجام دهد جزء خیرین محسوب می شود.

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: 62 عضو مجمع خیرین سلامت شهرستان کاشان و آران و بيدگل، باید 13 نفر را از میان 16 کاندید، انتخاب کرده که 9 نفر از آنها در هیات مدیره و 4 نفر به عنوان بازرس در این مجمع فعالیت خواهند داشت.

یکی از اعضاء مجمع خیرین سلامت کاشان نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از فعالیتهای خیرین سلامت این شهرستان از سال 1385 تاکنون پرداخت.

مهدی کارگرنژاد گفت: 300 خیر سلامت در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل از سال 1380 تا 1390 در فعالیت های عمرانی و تجهیزاتی مشارکت داشتند.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی کاشان در مرکز کشور، قابلیت توریستی و موقعیت اجتماعی و مذهبی این شهرستان افزود: کاشان می تواند فرهنگ ایرانی را به خوبی نشان دهد.

وی با اشاره به نقاط قوت و ضعف مجمع خیرین سلامت کاشان تصریح کرد: امیدوارم با حمایت شما خیرین، پروژه های درمانی – بهداشتی بین المللی در کاشان به بهره برداری برسد.

وی در پایان سخنان خود به فرصت ها و تهدیدات پیش روي مجمع خیرین سلامت، اشاره و بیان کرد: امیدوارم افراد منتخب، حکیم، مورد وثوق مردم، بلند نظر، با قدرت بالا، فعال و پرانرژی باشند.

لازم به ذکر است در انتخابات مجمع خیرین سلامت شهرستان کاشان و آران و بيدگل، هفت نفر به عنوان عضو اصلی هیات مدیره و دو نفر عضو علی البدل هیات مدیره و 2 نفر به عنوان بازرس اصلی و 2 نفر به عنوان بازرس علی البدل در مجمع خیرین سلامت انتخاب شده و همچنین منتخبین باید یک سری مراحل قانونی را نیز انجام دهند.

اسامی افراد منتخب مجمع خیرین سلامت شهرستان کاشان و آران و بيدگل به قرار ذیل می باشد:

اعضاء هیات مدیره:

مهدی کارگر نژاد: رئیس هیات مدیره مجمع خیرین سلامت

مرتضی محبوبی: نائب رئیس هیات مدیره مجمع خیرین سلامت

اصغر زجاجی: خزانه دار و عضو اصلی مجمع خیرین سلامت

حسین نیکزاد: مدیر عامل و عضو اصلی هیات مدیره مجمع خیرین سلامت

سید عباس کرسوی: عضو اصلی هیات مدیره مجمع خیرین سلامت

مهندس محمود جمالی: عضو اصلی هیات مدیره مجمع خیرین سلامت

مهندس علیرضا فخری: عضو اصلی هیات مدیره مجمع خیرین سلامت

محمد کتابچی: عضو علی البدل هیات مدیره مجمع خیرین سلامت

دکتر حسن الماسی: عضو علی البدل هیات مدیره مجمع خیرین سلامت

بازرسین:

اصغر لقمان: بازرس اصلی مجمع خیرین سلامت

محمد داروغه: بازرس اصلی مجمع خیرین سلامت

مهندس مهدی ناظم رضوی: بازرس علی البدل مجمع خیرین سلامت

مهدی نوروز پور: بازرس علی البدل مجمع خیرین سلامت

دفعات مشاهده ›900   اعلام نظر در مورد اين خبر
تماس با دانشگاه